Bletaria "Berati"

Shitet nga: Berat Begu 25 Jan 15:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Bëjm shitjen e mijaltit dhe punimin e koshereve,kornizave,ramave dhe të gjitha pjesët e tjera për bletari.
Zdruktaria gjindet në Mitrovicë-Shipol në lagjen (sokakun) e "Xhamisë së Shipolit"
Për informata më tê hollësishme mund të kontaktoni në numrat e telefonit:
049542270 viber
dhe
044783060
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim