Boce e gas per mbushjen e veturave dhe bocave s..

Shitet nga: besart 13 Pri 20:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
eshte ne gjendje te rregullte
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim