Boce per qaj

Shitet nga: Arber 26 Sht 19:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
boc per qaj,pajisje elektronike,perdoret ne kafeteri dhe shtepija private,etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim