Drita per ndriqim te atmosferes

Shitet nga: Xxxx 17 Shk 17:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

17 EUR

Komuna: Mitrovicë
Jane 4 drita te cilat vendosen posht tek kembet dhe e ndriqojne atmosferen Brenda kerrit. Mund te kontaktoni edhe ne viber 049416473
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim