Dritaret dhe dera TE llesnes

Shitet nga: Bedri 15 Tet 19:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Shiten 4
dritaret dhe ni der e ballkani TE llesnes
Dritaret Jan ne gjendje shum TE mir po ashtu edhe dera dritaret dhe dera Jan me roletne gjindem ne m itrovic ne lagjen bajr numri kontaktus 049 65 65 61 bedri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim