Elektromotor 150 kw 900 rpm

Shitet nga: fahrushi 25 Shk 20:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
elektromotor 150kw 900 rpm ne gjendje te rregullt.
Kontaktin mund ta bëni dhe ne viber gjindem jasht vendit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim