Fshis industriale

Shitet nga: Dini 12 Gsh 10:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
049714995 fshis industriale me dy dhe tre motorra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim