Fustan

Shitet nga: Mobil 12 Gsh 14:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Eshte i ri me Etiket,e kam ble per veti,po nuk po me bene numri numri eshte 38,per ato qe preferojne te jene te thjeshta dhe bukur.
Ngjyra eshte e Kaftë çokollad

Pantolla ngjyre KREM, jane numer 44 jane te reja me etiket,ngjyre krem!!!
çmimet me Marrëveshje!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim