Haliti

Shitet nga: Halit vehapi 16 Mar 13:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Maqin e lamjes dhe shporet elektrik
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim