Hamari dhe koshi

Shitet nga: Rijad 21 Krr 08:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
shes ose ndrroj hamarin dhe koshin hamari i ka 7 presek 150 eoro ndersa koshi 80 eoro nrrim me vllaqa viq e tj diqka qe um konvenon mirpresum blers serjoz flm per mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim