Instalojm Lojra,Aplikacione dhe Video.Mp4

Shitet nga: Emir 10 Jan 17:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 EUR

Komuna: Mitrovicë
Ne mund te instalojm cdo gje qe i perket telefonit nese doni te instaloni por nuk dini at'her na kontaktoni ne fb Rinor Hajzeri faliminderit per mirkuptim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim