Jakne Ushtarake Amerikane

Shitet nga: V.P 08 Shk 13:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Mitrovicë
Eshte nje jakne kunder shiut dhe te ftoftit i reziston shum dhe ja vlen me pas kete jakne kjo jakne eshte per mosha te reja sidomos ata qe perdorin tipin S pasi qe i takon ketij modeli!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim