Japim me qera tenda karriga tavolina

Shitet nga: sadik 14 Gsh 08:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Mitrovicë
japim me qera tenda karrriga tavolina

montimi dhe transpoorti jan grati te gjitha me sherbime te shpejta dhe mjetge cilsore
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim