KalendAr deri ne 2060 qe kapet ne qelsa

Shitet nga: leutrim. 11 Maj 21:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 EUR   3 EUR

Komuna: Mitrovicë
Shitet Kalendari per 50 vjet Dhe Vjerret ne qelsa.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim