Karroce per femije ( dyshe per dy femije)

Shitet nga: Shpetimi 12 Mar 09:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Mitrovicë
Shitet karroca per femije.Karroca eshte ne gjendje shume te mire dhe shume pak e perdorur.Karroca eshte dyshe d.m.th.per dy femije
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim