Kofe te pasterta me kapaka

Shitet nga: kofe 09 Nën 14:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 EUR

Komuna: Mitrovicë
kofet jan shum te mira dhe te pasterta si ne foto mund ti perdorni per qfar te doni .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim