Krevata dhe Karrika nga druri

Shitet nga: Arlindi 06 Tet 10:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Bejm punime nga druri si Kreveta,karrika rrethoja prej druri veranda vere etj.qmimet jan te arsyeshme nr.te. 049290209 mu d te thrrisni edhe ne vaiber ju mirpresim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim