Laser Origjinal

Shitet nga: Roni 06 Shk 09:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Mitrovicë
Shitet Laseri Origjinal
Eshte laser me drite teper te forte , sa qe i shkon drita deri 12 kilometra, ndersa nuk bon asesi me qit laserin ne sy sepse ka drit teper te fort dhe eshte e rrezikshme per syt !
Eshte i ruajtur mir , ka vetem 1 muaj i perdorur ...

Laseri eshte i zi , ka edhe pjesen larte i cili vendoset nese doni te boni figura te ndryshme me driten dmth dalin shum pika etj etj
Laseri ka Bateri te fort i cili qendron shum , gjithashtu ka edhe adapterin ne te cilen mundeni me mbush baterin .
Laseri gjithashtu ka edhe qelesin , nese deshironi ta mbyllni at her te tjeret nuk do te mundin ta ndezin , pra nese keni femije afer etj etj .

Shitet 35 euro , mundeni te me kontaktoni edhe ne viber +38649849647
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim