Lende te perpunuara , derrasa , shtafne

Shitet nga: Ntp Mendi 10 Mar 01:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Bejme shitjen e lendeve te perpunuara per shtepi , vilave bejme dhe shitjen e derrasa, mertekve , shtafneve numri i oontaktit 049 688 277
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim