Lule Shqiponje

Shitet nga: Meha 21 Mar 19:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

199 EUR

Komuna: Mitrovicë
Lule shqiponje osht shum vjeqare
ka gjatsi 2.50cm
gjersi 1.70cm
lulja osht shum e bukur dhe elegante
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim