MAGIC HOLAND SHPALL

Shitet nga: Besim uka 25 Mar 08:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Mall I teri nga holanda ku perfshihen te gjitha llojr e luleve zbukurime per salla dasmash synetish zbururimin e automobilave te gjitha pajisjet per buqeta lulesh duke perfshire gershere thika e shume e shume gjana tjera .erraftat levizes qe montohen qmontohen te gjitha keto sepse lulishtja Magic Holland eshte mbyllur dhe I te malli qe ka mbetur shitet me posht do I shifni nje pjese te vogel te gjerave ju faleminderit emri im eshte Besim Uka nr tel.049633111
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim