Makinë rrobaqepesie

Shitet nga: Kumrije 11 Dhj 23:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Shitet makinë rrobaqepesie ardhur nga Suedia ne gjendje te mire dhe punon ne gjendje te rregullt qmimi vendoset sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim