Makina prodhuese per pelet.

Shitet nga: Ylber 25 Gsh 18:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

36 000 EUR

Komuna: Mitrovicë
Eshte makine e re dhe e kompletuar , njera nder makinat me te reja te prodhimit te peletit. Ka fuqi 350-400kg per nje ore . Shume e lehte per perdorim .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim