NXEMJE E DORES

Shitet nga: liridon 17 Dhj 15:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 EUR

Komuna: Mitrovicë
Shes produkte qe sherbejne per nxemje te duarve.
Menyra e perdorimit: pasi te kemi lakuar metalin qe gjendet brenda produktit fillon nxemja dhe arrine temperaturen deri ne 55 grad. Kjo temperature fillon te bije pas 45 min ka raste qe temperatura e nxeeht qendron rreth 1 ore. Kur produkti e kryen funksionin e nxemjea produkti ngurtesohet, e per te kthyer ne gjendjen e meparshme dhe per ta perdorur perseri atehere duhet futur ne uje te vluar( koha e qendrimit 10 min) me pas mund ta perdorim prap ne te njejten menyre duke lakuar metalin . keshtu mund ta persoresh rreth 1000 here.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim