Nxemje

Shitet nga: ylber 16 Nën 23:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Nxemje me rrym dhe plin nxemja posedon edhe bombolen e gasit 20litra eshte ne gjendje super te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim