Opel Astra 2004 1.7 CDTI

Shitet nga: Luli 10 Pri 19:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Opel Astra 2004 1.7 CDTI, 1 vit regjistrim shum e rujtne 158000 kilometra ne gjendje shum te mir teknike rripin dhe krejt serviset e kryme hargjimet shum tvogla
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim