PLANE te bukura per shtepi

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: L-PROJECT 10 Pri 23:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
P[ROJEKTOJM DHE NDERTOJM SHTEPI DHE OBJEKTE TE NDRYSHME INDIVIDUALE DHE KOLEKTIVE PO ASHTU DHE BEJM SHITJEN E BANESAVE NE QYTETIN E MITROVICES . KEM EKIPEN PROIFESIONALE PER PROJEKTIM NDERTIM TE VRAZHD DHE NDERTIM NE ENTERIER TEK NE I GJENI TE GJITHA.Plane per shtepi familjare objekte afariste restourante ndertesa etjer.
Projektet tona jan ne perputhje me sistemin europian EURO CODE.
Ne nuk ofrojm projekte shabllon apo te gatshme mirpo tek ne projektohet per qdo familje enkas ashtu si i pergjigjet asaj familje pasiqe qdo familje ka specifikat e veta

Numri i antareve te familjeve, perkatsia e tyne, profesioni i tyre, shija e tyre po ashtu rol luan edhe parcela dhe rregullimi urbanistik dhe jan shum faktor tjeter qe duhet arritur deri te nje projekt funksional.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim