Paisje per objekte restauranti

Shitet nga: Ismett Vidishiqi 12 Pri 00:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Shes Shank, frigorifera dhe friza Jane ne gjendje te rregullt jan te perdorura 6muaj Dhe Jane Shum Te Ruajta
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim