Papagallat

Shitet nga: Papagall 21 Sht 11:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Mitrovicë
Shes papagallat me kafaz,ngjyra e kalter dhe e gjelber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim