PastërtiaYLLKA

Shitet nga: PASTERTIA YLLKA 19 Mar 14:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
‪‎PastërtiaYLLKA‬ ( Lajmë e bajmë )

Cdo porosi mbi 10 € transporti Gratis
Ne bëjmë pastrimin dhe dezinfektimin e tepihëve
vetëm 90 cent për m2, divaneve, zyreve, shtëpiave, banesave dhe veturave tuaja, tregu ynë ku ne
veprojme është në qytetin e Mitrovices, Vushtrrisë, Skenderajit dhe Prishtinës, kontakti: 044-870-430 dhe 049-150-054.
Porosit tek ne perfundojnë brenda 24/h.
Mirë e lirë #PastërtiaYLLKA
Ju mirëpresim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim