Paterica

Shitet nga: Besi 11 Maj 11:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Kemi paterica dhe paisje tjera te ardhura nga Gjermania,kemi sasi.
Cmimi i diskutueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim