Qeremide!

Shitet nga: Enver 12 Nën 14:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Kam qeremide dhe shes me qmim te volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim