Rami per ballkan me dy dritare dhe dera 30E

Shitet nga: Vali 05 Jan 21:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Mitrovicë
Shitet rami per balkan me dy dritare dhe nje der jan te drurit prodhim italian jan shum te rujtne ikam pas podrum qe 1 vjet te interesuarit munen me ardh ne frasher tmadh me mar kush o interesum mej ble per vetum 30 euro...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim