Sera

Shitet nga: Besart Rexhepi 28 Shk 16:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Mitrovicë
Shes seren me siperfaqe 40m2 8×5 sera o e rujtne osht prej gypav te metalt munt te montohet dhe qmontohet pa kurfar problemi o shum ekonomike e fort etj.. kush o i interesun muni me pa .
Nr.049684880.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim