Shes Inventor edhe stabilizator

Shitet nga: Enver Gashi 01 Shk 16:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Shes inventor dhe stabilizator qmimi sipas marveshtjes numri kontaktus me posht
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim