Shes bletê

Shitet nga: Xxx 21 Mar 21:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Shes 4bletë. Bletët jan te forta arsyja pse i shes osht se nuk kom vend mi mbajt nqytet gjithashtu kam:11 sandëka me dyll gati per vendosjen mbi sandêkat e bleteve ,centrifug(maqina), thika,fshesa, dorzat,popma per tym, kutiat per sherbet 5, dhe nje paketim dyll (vojshtina) gati per vendosjen ne rama .rrobat me nje fjal te gjitha mjetet dhe pjeses percjellese per mirmbajtjen e bletëve per çmim me kontaktoni.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim