Shes sony 2 me duhen parat

Shitet nga: Artan 15 Pri 23:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Mitrovicë
Sony 2 vjen me 1 joistik te zi me nje loj wrestling sony ben shum mire eshte ne gjendje te rregullt dhe vjen me kabell ne rrym
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim