Shes sony3

Shitet nga: Lulzim hasani 01 Dhj 14:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Mitrovicë
Shes sony3 super slim ne gjendje te rregull shum pak i perdorun. ka 7 cd 2 gjystika si dhe kabllat komplet.dhe bahet me multiman
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim