Shiten 4 goma te vetures 15

Shitet nga: fuat 23 Dhj 18:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
shiten gomat ne gjendje t'mir dhe me qmim te lir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim