Shiten Fellnet per Opel dhe Mercedes 17 Coll

Shitet nga: Hilmi Behrami 11 Shk 18:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Mitrovicë
Shiten fellnet 17 Coll per opel dhe mercedes . Jan te ruajtura dhe kan shkelqim te mir . Fellnet Shiten pa guma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim