Shiten Pulat e Katunit ....

Shitet nga: Fehmia 02 Mar 20:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Mitrovicë
Shiten Pulat e Katunit .

Shume te mira dhe te shendosha.

Qmimi i fundit 10 euro per qdo Pul , 20 copa pula.

Veq sa kan fillu me bo vo .

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim