Shiten sinxhirt

Shitet nga: Jetullah 29 Sht 12:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Kemi sinxhir per Rakovic 14 me zhileta . Kemi per Fergusan me zhileta 11 . modele tjera per fergusan 11 12 te llojeve te ndrryshme . Per kamiona kemi 9.5 , 315 , 22.5 , 13.22,5 dhe gjithashtu kemi per vetura 13 , 14 , 15 , 16 , 17.5
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim