Sony PlayStation 2

Shitet nga: aferdita 14 Tet 10:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Mitrovicë
Shitet sony playstation 2 ne gjendje shume te mire, me USB dhe me program per lojera.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim