Sony playstation 2

Shitet nga: Aferdita 18 Tet 13:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Mitrovicë
Shitet sony playstation 2 ne gjendje shume te mire, me USB dhe program per lojera.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim