TAXI per Airport te Shkupit dhe Prishtines

Shitet nga: 044 851 667 19 Qer 17:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Auto Taxi ZEKA
TAXI per Airport te Shkupit si dhe te Prishtines ne qdo kohe

Cmimi per Shkup 60€
Cmimi per Prishtine 20€

Shpejtë, Lire dhe Korrekt

044 851 667
049 851 667
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim