TV SAMSUNG 52 INQ FULL HD' DHE SHUMM GJERA TJERA

Shitet nga: osman azemi 23 Tet 14:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Mitrovicë
TV, KOMPJUTER, ORE TE VLESHME, TELEFONA, VEGLA PUNE, MONITOR,KABLO TE NDRYSHME, FOTO APARATE , X BOX 360 KOMPLET, SONY PLASTATION 2 , DHE SHUMM E SHUM GJERA TJERA TE ARDHURA NGA SUEDIJA, DHEE NE FUND EDHE VETUREN FORD MONDEO W6 VITI 2002
ANDAJ MOS NGURRONI THIRRNI NE NUMRIN E TELEFONIT 049 290 744
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim