Tenda ,korrika ,tavolina me qera 049 81 71 81

Shitet nga: Ardian Muleta Dje 12:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë

Japim me qera :

Tenda me dimensione te ndryshme ,
Korrika me mbulesa dhe pa mbulesa,
Tavolina me mbulesa dhe pa mbulesa,
Tavoline dekoruese per qift.

Kontakto dhe rezervo :
Tel\Viber :
(+383) 049 81 71 81
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim