Thik e e koletes.

Shitet nga: leutrim 22 Krr 07:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 EUR   4 EUR

Komuna: Mitrovicë
Shitet thika ne forme te karteles se bankes pa perdor mun me shti ne kolet si nje kartel te bankes dhe osht shum e mreht.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim