Tre ules dy ules fotele

Shitet nga: Bertii 30 Mar 15:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Mitrovicë
Tre ules dy ules dhe nje fotele , ngjyre krem/limon .
tre ulesi hapet dhe jane shume te ruajtura .
Viber / +38649674642
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim