Trup i Arres

Shitet nga: Zena 15 Mar 13:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Ky trup arre është i tharë sepse u pre që një të gjatë dhe mund të perdoret per rregullimin e instrumenteve muzikore dhe orendive te ndryshme.
Permasat janë:
2m i gjatë me diameter 0.7m
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim